Потім знову зайшли в ліс і ще 2 км не поганої дороги лісом, але вже відчутніше вгору. Останні 3 км найскладніші, особливо останній кілометр. Місцями треба підійматись по крутому схилу з камінням. Наші хлопці впорались чудово, а на шляху ми зустріли родину з 3-ма дітьми 6,4 та 2 років. Перші два лізли майже на 4-рьох, але самі. Малятко татко ніс на руках.
Через те, що ми ще застали сніг, і вздовж всього маршруту по стежці текла вода, ми йшли весь час в гумаках. В кросівках звісно зручніше, але ноги були б повністю мокрими ще на перших 500 м дороги. Тож раджу вдягати одяг що підходить по сезону.
Також, протягом всього маршруту ми постійно перетинали гірську річку. Тому воду було де набрати. А от харчі розраховуйте ретельніше, адже дійсно похід займе у вас весь день. І їсти буде дуже хотітися.
Похід в гори до озера Несамовите в цілому зайняв у нас понад 10 годин! В гору ми йшли 5,5 годин, в низ спустились за 4, але вже відверто поспішаючи, бо находила ніч. Саме тому наполегливо раджу починати сходження з самого ранку, тоді дітей не доведеться гнати (ми почали сходження о 9:30).
Без супроводження не заблукати б там, у горах
Там протягом всього шляху вказані позначки маршруту, а ще постійно піднімається/спускається купа інших туристів. Не заблукаєте !