Гора Тотоха
Київська область

Гора Тотоха – місце сили здатне змінити ваше життя!

Ми покоління людей, що виросли на казочках про золоту рибку та джинів з чарівної лампи й у власному житті шукаємо спосіб швидко розв’язати свої проблеми та стрімко покращити якість власного життя. Багатьом здається, що достатньо відвідати якесь незвичайне, особливе місце або якихось особливих людей і тоді все саме якось вирішиться… Та зазвичай люди розчаровуються, або ж обманюють себе і далі та продовжують пошуки іншого місця або інших людей. 

Ви очевидно не такого початку очікували в цій статті. Та я хочу вам максимально пояснити як працюють  “місця сили” щоб ви дійсно могли відчути ефект.

Опис місця

Гора Тотоха (точніше сказати пагорб) знаходиться в Київській області поряд з селом Медвин. Це місце вважається місцем з надзвичайно сильною енергетикою. Неймовірні властивості гори Тотоха порівнюють з енергетичними місцями Тибету. Багато з тих кому довелось побувати в цьому місці сили розповідають про кардинальні зміни в їхньому житті, про розв’язання питань які довго не вдавалося владнати, про зцілення від хвороб…

Дехто стверджує, що назва “Тотоха” походить від імені єгипетського Бога місяця Тота. Вчені ж, вважають, що назва гори походить від тюркського слова “Тотоха” – “особливий”. Друга версія виглядає більш правдивою, адже з покон віків люди, що жили на цих землях добре знали де у них знаходиться “особливе” місце.

Гора Тотоха
Альтанка на горі Тотоха

Гора Тотоха являє собою невеликий курган, на самій вершині якого встановлена альтанка дивної форми. Вважається що саме під нею знаходить той славнозвісний енергетичний центр, тому там можна побачити багато монет та інших дрібних особистих речей залишених відвідувачами з усіх куточків світу!

Вас також може зацікавити: Приголомшливі пейзажі у селі Витачів поблизу Києва

Знавці стверджують, що на горі Тотоха є три енергетичні точки з позитивною енергією – вони утворюють трикутник, всередині якого людина захищена від будь-якої енергетичної агресії. Дані точки можна виявити за допомогою біолокації. На вершині гори встановлений прапор із зображенням символу триєдності світу – трьох кіл, що утворюють трикутник.

Вважається що перебування на горі Тотоха дозволяє посилити енергетичний заряд та відновити енергетичну структуру людини, яка схильна до постійних руйнувань через стреси, техногенні та інші негативні впливи. Поповнюючи запас енергії, люди й після спуску з гори деякий час продовжують відчувати себе фізично та емоційно здоровими.

 

Гора Тотоха
Гора Тотоха

 

Як підготуватись до відвідування гори Тотоха

То як же це працює? Спитаєте ви. У людини, як і в будь-яких живих та не живих об’єктів є своя енергетика. В залежності від того як людина себе почуває, що відчуває та думає  – енергетичний заряд постійно змінюється. Може переважати позитивна енергетика (радість, гармонія, спокій) або ж негативна (коли ми роздратовані, злимося, заздримо). Енергетичні місця не здатні змінити нічого у вашому житті, не здатні вирішити ваших проблем чи вилікувати ваші хвороби! Але вони безумовно можуть вплинути на вашу енергетику!

З чим людина в таке місце прийде ту енергетику це місце і посилить! Тож важливо гарно подумати та навіть підготуватися перш ніж їхати в місце сили Тотоха, адже прийшовши туди з негативом ви можете посилити цей негативний заряд і накликати на себе біду. 

Як дістатися?

Дістатися на авто до гори Тотохи досить просто, майже до самого кургану прокладена асфальтована дорога. Лише останній кілометер доведеться подолати ґрунтовою дорогою. Точні координати на карті Гугл залишаємо тут. Гора Тотоха входить до складу багатьох екскурсії, які возять сюди постійно. Тож за бажанням дістатися енергетичного центру України може кожен. 

У підніжжя гори знаходиться джерело зі смачною водою, багато хто стверджує що вона також має надзвичайні властивості, адже гора Тотоха заряджає її своєю позитивною енергетикою.  Так воно чи ні, але пляшечку води ми набрали й собі)

 

guest
Введіть ваше ім'я
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x