Раніше назва Каппадокія ні про що мені не говорила, я дізналась про це місце не так давно. Розглядаючи фото в інтернеті я зустрічала багато зображень з досить нереалістичними, на мій погляд, пейзажами.
А ще часто над всіма цими “пейзажами” я бачила силу-силенну повітряних куль. Я була певна що це фотошоп. І от одного дня мій чоловік почав розповідати мені про це місце, про будиночки в скелях, про виверження вулканів який все це “створив”. Яке ж було моє здивування, що це місце знаходиться в Туреччині!
І ось минулої зими ми були в пошуках нового місця для катання на лижах. Розглядаючи різні варіанти ми вирішили спробувати гірськолижний курорт в Туреччині – Ерджієс, що знаходиться на вершині згаслого вулкана. Тож ми вирішили що це чудова можливість поєднати гірськолижний відпочинок та мандрівку в казкову Каппадокію.
Чи варто їхати в Каппадокію взимку?
Ми сумнівались чи варто їхати в Каппадокію зимою, адже в холодну погоду на вулиці сильно не погуляєш. Та зараз ми можемо однозначно стверджувати що їхати в Каппадокію варто в будь-яку пору року!
Зимова Каппадокія має низку своїх переваг. По-перше, зимовий період вважається низьким туристичним сезоном для цієї місцевості і ви матимете змогу в спокої насолодитись всією цією красою. По-друге, ціни на житло та послуги, в цей час вони значно нижчі.