Саграда Фамілія
Іспанія,  Барселона,  Світ

Собор Святого Сімейства в Барселоні

Собор Святого Сімейства (Sagrada Familia)  є безперечно неймовірним поєднанням архітектурного дива та сили волі просто людини. Гарний приклад того що людина здатна на значно більше ніж вона може очікувати. Чи був Ґауді божевільним? Я думаю що ні. Просто його межі були значно ширшими за межі людей які жили в той час та навіть тих хто живуть зараз. В будь – якому разі його мрія втілюється в життя навіть через сотню років після його смерті. Тож він точно розумівся в мріях 😉

Трохи Історії

Основний символ Барселони – собор Святого сімейства – саме відоме творіння архітектора Антоніо Ґауді будується вже протягом 137 років. Перший камінь був закладений 19 Березня 1882 року в районі Ешампле, який в той час був околицею Барселони.

Будівництво собору спершу очолив архітектор Франсіско дель Вільяр. За його задумом будівля мала бути виконана в неоготичному стилі та в класичному уявленні про те як має виглядати Християнська церква. Відповідно до цього проекту була побудована крипта під аспідною. Та згодом Вільяр відмовився від будівництва собору (причини цього вчинку не відомі) і в 1891 році головним архітектором було призначено Антоніо Ґауді.

 

Собор Святого Сімейства

По проекту Ґауді, собор Святого Сімейства довжина собору має складати 95 м і ширину 60 м. А вмістити храм може аж 13 000 осіб! Після завершення будівництва над собором будуть здійматися 18 веж – шпилів, 8-м з яких вже побудовані. 12 веж за задумом символізують – 12 апостолів Хреста Спасителя. 4-ри  – євангелістів Матвія, Марка, Луку та Іоанна. Одна з веж присвячена Пресвятій Діві Марії. А найвища, основна вежа  – Ісусу Христу.

Влада Іспанії обіцяє завершити будівництво собору Святого Сімейства до 2026 року. Щоб присвятити це до 100-х роковин від дня смерті Ґауді. Та не відомо чи вдасться це їм через карантинні обмежені спричинені пандемією Covid-19. Адже будівництво собору ведеться виключно коштом пожертв.

Читайте також: Список ліків, які слід взяти у відпустку

Де купити квиток в собор Святого Сімейства

Щоб ніщо не зіпсувало ваші плани та ви точно мали змогу потрапити в Собор Святого Сімейства (Sagrada Familia) варто подбати про покупку квитків завчасно. Обов’язково купуйте квитки лише на офіційному сайті! Це гарантує вам що квитки справжні. А у випадку непередбачуваних обставин, як от поганої погоди або закриття собору через карантинні обмеження, вам повернуть всі або частину коштів за невикористані послуги! Також це позбавить вас потреби стояти в черзі до каси. 

Собор Святого Сімейства
Неймовірно гарно коли сонячні промені світять через вітражі

На сайті ви зможете обрати потрібну вам дату та час відвідування. Знавці радять обирати час за 2 години до заходу сонця. Якщо ви плануєте підійматися на вежу, то по собору ви якраз будете гуляти в променях сонця на заході. Саме тоді стіни базиліки грають неймовірною веселкою кольорів.

Вхід в собор знаходиться з боку Різдвяного фасаду, саме його встиг побудувати сам знаменитий Ґауді ще за свого життя.

Майте на увазі, що до входу в собор варто прийти на 15 хв раніше від зазначеного у квитках часу. Це обумовлене тим, що на вхід в собор також часто бувають черги, адже всі відвідувачі мають пройти через металошукач як в аеропорту. 

Якщо ви придбали квиток на вежу, то підійти до ліфтів потрібно в чітко зазначений у квитках час. Але не хвилюйтесь, після спуску з вежі ви зможете гуляти по собору скільки заманеться.

Якщо ви придбали квиток на вежу, то підійти до ліфтів потрібно в чітко зазначений у квитках час. Але не хвилюйтесь, після спуску з вежі ви зможете гуляти по собору скільки заманеться.

guest
Введіть ваше ім'я
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x