2) Вартість підйому складає 300 грн з людини (актуально на 2020 рік). Вік від 18-ти років, вага не більше 100 кг і добра фіз. підготовка. Також підйоми відбуваються лише за хорошої погоди (без дощу та вітру).
3) Приходити варто якомога раніше, екскурсії проводяться з 10 до 18-тої, підйом однієї групи (4 людини) займає 45 хв. Часто, вже в 15-00 людей попереджають чергу не займати.
4) Незалежно від того чи записувалися ви чи ні, відвідування проходить в порядку живої черги.
5) До грудей скульптури відвідувачі можуть піднятися на 2-вох ліфтах. Далі треба підійматися по пожежній драбині в руці скульптури по досить тісній трубі до оглядового майданчика на щиті, а далі, якщо пощастить і вам дозволять, то по драбині на сам щит. Підйом відбувається без страховки (хоча можливо це не бажання персоналу витрачати такий “коштовний” час, бо я бачила що спорядження у них є).
6) На оглядовому майданчику виділяється вдосталь часу для селфі та милуванням чудовим краєвидом на Київ, десь хв 15-ть точно!
Адреса скульптури “Батьківщина мати”:
м.Київ, вул. Лаврська, 27
Від станції метро “Арсенальна” потрібно їхати автобусом №24 або тролейбусом №38 до зупинки “Національний музей історії України у Другій світовій війні” (кінцева).
Були там. Панорама відкривається дійсно гарна! Особливо, якщо пощастить з погодою 🙂