страховка від коронавірусу
Для мандрівників

Де оформити страховку від коронавірусу в Україні

Сьогодні вирішила поділитися з вами не надто туристичною інформацією, однак дуже корисною та актуальною в наші буремні часи. Я підібрала для вас список страхових компаній у яких є страховка від коронавірусу з умовами оформлення які актуальні на момент публікації.

Страхова компанія “INGO”

Страховий пакет називається “Короназахист+”. Пропонують на вибір аж 3 варіанти оформлення страховки із сумою страхових виплат від 30 000 грн до 100 000 грн. Ціна за страховий поліс починається від 400 грн до 1300 грн, за 1 та 6 місяців страховки відповідно, за найдорожчий пакет.

Також, є обмеження віку для застрахованих осіб, відтак якщо вам за 60 років ви не зможете скористатися страховим полісом цієї компанії. Страховка не буде діяти й у випадку якщо застрахована особа захворіє на коронавірус протягом 14 днів від дня страхування. Більш детально з умовами страхування можна ознайомитися на їхньому сайті.

Читайте також: Нові правила авіаперельотів в умовах пандемії covid-19

Страхова компанія “Альфа Страхування”

У цієї страхової компанії є можливість придбати страховий поліс на 6 місяців та 1 рік. Ціна 500 грн та 700 грн відповідно. Не побачила я також обмежень у віці для застрахованих осіб. От тільки скористатися страховкою за час дії полісу можливо лише один раз. Тобто якщо людина захворіє двічі (а такі випадки, на жаль, все частіше зустрічаються) страховка буде діяти лише на перший раз.

Також у компанії є “період очікування” який складає 7 днів з дня укладання договору. Якщо людина захворіє на COVID-19 в цей період, такий випадок не буде вважатися страховим. Також, є список осіб які не зможуть придбати страховий поліс у цієї компанії. З повним переліком всіх деталей можна ознайомитися за посиланням.

Страхова компанія “Місто”

У цієї страхової компанії також є страховка від коронавірусу – пакет “Вірус-STOP”. У них ви можете придбати страховий поліс на період від 5 днів (страховка для іноземців) та 1,3,6 місяців – для Українців.  На сайті компанії є дуже зручний калькулятор, в якому заповнивши декілька обов’язкових полів одразу видно яку саме суму доведеться сплатити за страховий поліс. Відтак, найдешевший страховий поліс для людей з найменшої групи ризику (6-60 років) коштуватиме всього 200 грн за 1 міс страхування. За найдорожчий же пакет доведеться сплатити 2400 за 6 міс страхування для осіб з найбільшої групи ризику.

Страхова сума – 25000 грн. Більше деталей у них на сайті.

Страхова компанія “Універсальна”

В страховій компанії “Універсальна” на випадок коронавірусної хвороби можуть застрахуватися особи від народження до 60-ти років. Ціна за страховий поліс цієї компанії дуже різниться. У них представлені аж 4-ри категорії страхування: економ, базовий, преміум та максимум. Також, вартість залежить від віку застрахованої особи. Так найдешевший пакет на 3 міс з пакета “Економ” обійдеться в 300 грн для осіб до 40 років, а найдорожчий з категорії “Максимум” на ті ж 3 міс – 2350 грн.
Страховий поліс покриє: факт захворювання коронавірусною хворобою COVID-19; стаціонарне лікування, а також смерть у наслідок інфікування коронавірусом.
Ліміти страхових виплат теж дуже різні в залежності від обраного пакета. Більше деталей на офіційному сайті.
 

Компанія “Провідна”

У цій страховій компанії ви зможете оформити собі страховку лише якщо вам не виповнилося 50-ти років. А також у них є цілий ряд виключень і якщо страхувальник підпаде під ці обмеження – страховку не виплатять. Відтак, страховку не виплатять особам які перебували за межами України в період до 1 місяця до дати укладання Договору, а також медикам та водіям карети швидкої допомоги. Ціна страхового поліса складає від 225 грн за 6 міс для найменшої групи ризику. Читайте більше на офіційному сайті.

Компанія “Vuso”

В компанії “Вусо” пропонують застрахуватися особам від народження до 59 років включно. Вартість полісу на 6 міс складає 936 грн, а страхова сума за договором складає 70 000 грн! Страховий поліс легко можна оформити онлайн на їхньому сайті. Страховка від COVID-19 від компанії “VUSO” покриває наступні страхові випадки: діагностика коронавірусу в сертифікованих держаних лабораторіях; ускладнення в результаті зараження; смерть застрахованого в результаті зараження.

Пропонуємо вам гарний спосіб заощадити! Купуйте страхові поліси попередньо активувавши сервіс кешбеків від LetyShop! Наприклад, за покупки на сайті компанії “Вусо” ви отримаєте до 9.85% кешбеку реальними грошима на свою карту!!!

guest
Введіть ваше ім'я
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x