фестиваль повітряних куль
Київ та околиці

Фестиваль повітряних куль – “Мамо, я вдома!”

У нас для вас чудова новина! Починаючи з 26 – 29 Червня, цілих три дні на околицях Києва відбуватиметься  щорічний сімейний фестиваль повітряних куль «Мамо, я вдома» в новому після карантинному форматі. Про це повідомили на офіційному сайті події.

Протягом трьох днів всі охочі зможуть взяти участь в організації красивих стартів десятків величезних яскравих аеростатів. Фестиваль повітряних куль відбудеться з дотриманням всіх необхідних санітарно-епідеміологічних норм. Для участі необхідно зареєструватися на сайті фестивалю, вибрати бажану роль в оргкомітеті та пройти інструктаж.

Де буде проходити фестиваль?

Фестиваль пройде в Макарівському районі Київської області. Старти повітряних куль заплановані 26 червня вранці на світанку — о 5:00, а також 27 і 28 червня вранці — о 5:00 і ввечері — о 19:00. Днем, в теплу пору року, повітряні кулі не можуть літати. Це пов’язано з перегрівом повітря біля землі, що перешкоджає комфортному зльоту аеростатів. Тому літні польоти в усьому світі проходять після світанку і перед заходом сонця.

Повітроплавання чутливе до погодних умов. Старти аеростатів можливі при відсутності сильного вітру, опадів і грози та інших метеорологічних факторів. Тому зазвичай відбуваються на світанку або на заході сонця.

Як потрапити на фестиваль повітряних куль?

Участь у фестивалі безкоштовна за попередньою реєстрацією на офіційному сайті. При реєстрації учасники повинні вибрати свій бажаний статус, який визначить їх функцію в організації заходу. На цю мить доступні наступні ролі:

  • волонтер
  • фотограф
  • відеомейкер
  • медик
  • спостерігач за виконанням спортивних завдань
  • суддя спортивних повітроплавальних змагань
  • учасник наземної підготовки повітряних куль
  • журналіст / блогер
 

Що далі?

Після реєстрації на сайті, учасники отримають запрошення і всі необхідні матеріали. Учасники оргкомітету зможуть взяти на захід свої сім’ї. Організатори обіцяють максимальне занурення у світ повітроплавання, нові емоції і приголомшливі інстаграмні фото.

Всі охочі здійснити фестивальний політ на повітряній кулі, повинні попередньо придбати сертифікат. Політ на фестивалі обійдеться від 2990 до 3590 грн. за людину в залежності від дати покупки. Учасники польотів стають членами команд повітроплавальних екіпажів і братимуть участь в змагальній програмі. Перемогу здобуде команда, чий аеростат підлетить ближче всього до наземної цілі.

Після фестивалю учасники отримають диплом

Після проведення фестивалю кожен учасник оргкомітету отримає іменний диплом про його внесок в створення повітроплавного проекту.

Без реєстрації в оргкомітеті присутність на місці старту повітряних куль неможлива, у зв’язку з карантинними обмеженнями. Польоти аеростатів можна буде спостерігати в небі Макарівського району, в межі сіл Колонщина та Березівка. Під час польотів на сайті фестивалю буде відбуватися онлайн трансляція в звичайному і 360° форматі.

Організатором сімейного фестивалю повітряних куль «Мамо, я вдома» є повітроплавне товариство «Монгольф’єр», яке щорічно організовує фестивалі повітряних куль в Київській області, Умані, Черкасах і Луцьку.

Організатори просять стежити за можливими змінами в програмі на сайті і сторінці фестивалю у Facebook 

guest
Введіть ваше ім'я
1 Коментар
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
cotangent1@gmail.com
cotangent1@gmail.com

Клас, дякую. Навіть не знали про такі можливості.

1
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x