Поселися ми в готелі Янтри. Обрали цей готель через локацію, адже він знаходиться близько до вершини гори “Близниця” (готель на висоті 1400 м – гора 1883 м). Дуже специфічне місце. Атмосферно, все в стилі хіппі. Всі нікуди не поспішають…. Сам готель чистий, є крута ігрова кімната, кіно зал, зала для йоги. А от харчування нам не сподобалось. Порції були менші заявлених, не дуже смачні та ціни кусаються. А ще тут ніхто нікуди не поспішає (так, я знову про це пишу, бо мене це трохи дратувало (або не трохи…)). До слова, ще ближче до гори, поряд є готель Оаза. Тому можна розглянути обидва ці варіанти.
Ми заселилися в готель о 15 дня. Та на жаль весь час йшов проливний дощ і на горі “висіла хмара”. Для цієї високогірної місцевості це звична погода. Лише під вечір він припинився і ми змогли трохи погуляти. На схилі гори “Близниця” росте дуже багато чорниці. Тож раджу завітати сюди в Серпні, щоб насолодитись цим даром природи вдосталь.
Світанок на вершині гори
Наступного дня ми прокинулися на світанку (о 5 ранку) і вирушили на гору без дітей. В цей день ми вже збирались додому тому часу було обмаль. Ми майже весь час йшли під витягом. Тут найпологіший схил.
До самої верхівки нам не вистачило буквально 30 хвилин. Ми бачили що по часу не встигаємо піднятися, а на 8 у нас вже був замовлений трансфер. Наступного разу я б поїхала сюди бодай на 2 дні і обрала б менш дощовий період. Хоча побачити море туману на сході сонця, теж не аби яке задоволення.
Ще раз хочу акцентувати увагу на тому що їдучи на Драгобрат ви не зможете нікуди їздити на екскурсії. Спуск/підйом не тільки затратні, а ще й займають багато часу (годину десь). Ми точно повернемось сюди ще раз, адже нам не вдалось помилуватись видами, які тут відкриваються через хмари та туман. Сподіваюсь до того часу тут з’явиться дорога.